Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

iQos 3 Multi

iQos 3 Multi
iQos 3 Multi
-17 %
iQos 3 Multi
iQos 3 Multi
iQos 3 Multi
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: iQos
699,00 TL
839,00 TL

Mevcut Seçenekler:

iQos 3 Multi Nedir?

Sigara yakıldığı zaman ortaya çıkan duman, pek çok zararlı bileşen bulundurmaktadır. Bunlar sadece içene değil, ortamda olanlara da zararlı olmaktadır. Bunu önlemek için üretilen iQos 3 Multi, sigarayı yakmaksızın, elektronik bir aksamla tütünü duman çıkacak kadar ısıtarak, zararlı bileşenleri ortaya çıkarmaksızın sigara keyfi sunan, elektronik bir sigaradır.

iQos 3 Multi Kullanımı

iQos 3 Multi kompakt, hafif ve zarif tasarımı ile hem size yük olmayan, hem de kaba durmayan, şık bir üründür. iQos 3 Multi kendi sınıfındaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında, şarj etmeye gerek duymadan 10 heets sigara imkânı vermektedir ve kolayca temizlenebilmektedir. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan ürün, internet sitemizden uygun fiyat karşılığında elde edilebilmektedir.

Şarjının 10 heets dayanmasının yanı sıra bataryası oldukça uzun süre dayanan iQos 3 Multi, gün içerisinde istediğiniz zaman kullanmaya hazırdır. Kutusunda USB Tip C şarj kablosu ile beraber size verilen iQos 3 Multi, kısa sürede şarj olduğu için oldukça pratiktir. Sayfamızdan satın alabileceğiniz iQos 3 Multi, sigaranızdan çıkan dumandan zararlı bileşenleri kaldırarak, sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır.

iQos 3 Multi Özellikleri

iQos HeatControl teknolojisi ile ProtectPlus teknolojisi bulunduran iQos 3 Multi, son derece gelişmiş bir üründür.

·         25.42mm X 15.1mm X 119.25mm

·         iQos 3 Multi A1405

·         iQos AC Güç Adaptörü

·         iQos temizleme aparatı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: iQos 3 Multi