Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Joyetech

Marka: Joyetech Model: JOYETECH1
Joyetech Atopack Penguin Nedir? Farklı görüntüsü ve kompakt tasarımı ile Joyetech Atopack Penguin bir elektronik sigaradır. Küçük boyutlarına rağmen güçlü likit kapasitesine ve bataryaya sahiptir. Böylece hem yanınızda rahatlıkla taşınabilmekte, hem de uzun bir süre kullanılabilmektedir. Limi..
215,00 TL
Joyetech eGo Aio Joyetech eGo Aio
Label -15 %
Marka: Joyetech Model: JOYETECH2
Joyetech eGo Aio Nedir? Elektronik sigara kullanımı, günümüzde oldukça artmıştır. Burada tercih edilen pek çok model mevcut olup, bunlardan bir tanesi Joyetech eGo Aio olmaktadır. Eğer verimli ve kullanımı pratik bir elektronik sigara arıyorsanız ya da elektronik sigara kullanmaya yeni başlamı..
169,00 TL 199,00 TL
Marka: Joyetech Model: JOYETECH3
Joyetech eGo Aio Box Nedir? Joyetech eGo Aio Box bir elektronik sigara olup, küçük boyutuyla her yere taşıyabileceğiniz ergonomik bir tasarıma sahiptir. Gelişmiş güvenlik modları olan ve gün boyunca kullanabileceğiniz nitelikte olan Joyetech eGo Aio Box, 2100mAh batarya ile uzun süre kullanıl..
179,00 TL
Marka: Joyetech Model: JOYETECH4
Joyetech eGo Aio D22 XL Nedir? Elektronik sigara kullanımı günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Joyetech eGo Aio D22 XL da bu kapsamda Joyetech tarafından üretilmiş olan ürünlerden bir tanesidir. Size uzun bir elektronik sigara keyfi sunmakta olan Joyetech eGo Aio D22 XL 2300mAh batarya ve 3.5m..
170,00 TL
Marka: Joyetech Model: JOYETECH5
Joyetech eVic Primo Nedir?Teknolojinin ilerlemesiyle beraber uygun hale gelen elektronik sigaralar, pek çok model bulundurmaktadır. Bunlardan bir tanesi de sitemizde size sunduğumuz ve Joyetech tarafından üretilen Joyetech eVic Primo’dur. Beraberinde 2 tane 18650 bataryası bulunan Joyetech eVic Prim..
320,00 TL
Marka: Joyetech Model: JOYETECH6
Joyetech Evic VTC Dual Nedir? Elektronik sigara kullanımı artınca, bu ürünlerin pek çok modeli de piyasaya sürülmüştür. Bu ürünlerden olan Joyetech Evic VTC Dual, Joyetech tarafından geliştirilen ve uzun bir kullanım imkânı teklif eden bir elektronik sigaradır. Batarya olarak 1 ya da 2 adet 1..
349,00 TL
Marka: Joyetech Model: JOYETECH7
Joyetech eVic Vtwo Mini Nedir?Joyetech firması tarafından üretilen Joyetech eVic Vtwo Mini bir elektronik sigara modeli olup, elektronik sigara kullanımına yeni başlayanlar için uygun bir modeldir. Batarya boyutu 18650 olan pil, pakete dâhil değildir. Likit kapasitesi 3.5mL olan ürün, sizi tekra..
265,00 TL
Marka: Joyetech Model: JOYETECH7
Joyetech Ocular C MOD Nedir?Teknolojinin gelişmesiyle beraber elektronik sigaralara da pek çok özellik eklenmiştir. Mod adıyla bilenen bu özellikler, elektronik sigara içerken farklı özellikleri kullanıcılara sunmaktadır. Bu modlardan bir tanesi de Joyetech tarafından üretilmiş olan Joyetech Ocu..
238,00 TL 279,00 TL
Marka: Joyetech Model: JOYETECH8
Joyetech Unimax 22 Nedir?Bir elektronik sigara modeli olan Joyetech Unimax 22, Joyetech tarafından üretilen ürün, kaliteli özellikleriyle sizlere daha iyi bir içim sunmaktadır. Likit tankı 2mL kapasitede olan ve pili 2200mAh gücünde olan Joyetech Unimax 22, ergonomik tasarımı ve ele gelen yapısı..
199,00 TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)