Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Aspire Gusto Mini

Aspire Gusto Mini
Aspire Gusto Mini
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Aspire
180,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Aspire Gusto Mini Elektronik Sigara Kiti

Mini boy özelliğiyle her an yanınızda taşıyabileceğiniz Aspire Gusto Mini, 2 mL likit kapasitesine sahip bir elektronik sigara modelidir. Tek düğme ile kolayca kullanılabilen Aspire Gusto Mini, 900 mAh batarya kapasitesine sahip olup, mini boy elektronik sigara modelleri arasında oldukça iddialı bir yapıya sahiptir.

Aspire Gusto Mini Nasıl Kullanılır?

Mini boy özelliğine rağmen gelişmiş özellikleri ile ön plana çıkan Aspire Gusto Mini, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Eğer elektronik sigara modellerinin çok büyük olduğundan şikâyet ediyorsanız, Aspire Gusto Mini aradığınız türde bir üründür.

Sipariş verildiğinde ek paket ile beraber gelen Aspire Gusto Mini, Micro USB şarj girişi kullanılarak hızlı şekilde şarj edilebilir niteliktedir. Eğer farklı bir tecrübe yaşamak istiyorsanız, sitemizden uygun fiyat ile satın seçeneği ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

47.5 mm genişliğe ve 70 mm uzunluğa sahip olan Aspire Gusto Mini, elinize kolayca sığarak hemen görünmez olacaktır. Sitemizde farklı renk seçenekleri ile beraber satın al imkânından yararlanabileceğiniz Aspire Gusto Mini, gün boyu kullanabileceğiniz bir üründür. 

Aspire Gusto Mini Özellikleri

Kısa devre koruması ve aşırı şarj koruması ile aynı zamanda sizlerin güvenliğini sağlayan Aspire Gusto Mini satın al, sizlere yeni bir elektronik sigara keyfi sunmaktadır.

·         70mmX47.5mmX22mm

·         2 mL Likit Tankı

·         900 mAh batarya

·         1.2 oHm coil rezistansı

DiDiğer Tüm Aspire Ürünlerine Buradan Bakabilirsiniz.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi