Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Joyetech eGo Aio


Joyetech eGo Aio Nedir?


Elektronik sigara kullanımı, günümüzde oldukça artmıştır. Burada tercih edilen pek çok model mevcut olup, bunlardan bir tanesi Joyetech eGo Aio olmaktadır. Eğer verimli ve kullanımı pratik bir elektronik sigara arıyorsanız ya da elektronik sigara kullanmaya yeni başlamışsanız, Joyetech eGo Aio şarjı ve likit kapasitesi ile tercih edebileceğiniz ürünler içerisindedir. Batarya kapasitesi 1500mAh olan ürün, likit tankında 2.0mL kapasite sahibidir.


Joyetech eGo Aio, internet sitemiz üzerinden gerekli işlemlerin takip edilmesiyle kolay bir şekilde temin edilebilen bir üründür. Ürünü alırken herhangi bir mağduriyet olmaması için güzel bir şekilde paketlendikten sonra kargoya verilen ürün, ardından adresinize kadar getirilmektedir.


Joyetech eGo Aio Kullanımı


Renk olarak daha sade seçenekleri bulunun Joyetech eGo Aio, eğer daha gösterişsiz bir renk arıyorsanız değerlendirebileceğiniz ürünler arasındadır. Paket içeriğinde yedek EGO AIO ağızlık ile beraber gelen ürün, böylece size değişim yapabilme imkânı sunmaktadır.


İçerisinde atomizer olan ve böylece elektronik sigara içerken aldığınız keyfi arttıran Joyetech eGo Aio, oldukça hafif olduğu için üzerinizde yük yapmadan taşınabilmektedir. 1500mAh pili ve 2.0mL likit tankı ile, sizi gün boyunca idare etmektedir. Şarjının bittiği durumlarda ise USB kablosuyla hızlı şekilde şarj edilebilmektedir.


Joyetech eGo Aio Özellikleri


Joyetech eGo Aio, çocuklara yönelik koruma özellikleriyle öne çıkmaktadır.


·         1500mAh batarya


·         2.0mL likit kapasitesi


·         19mmX118.05mm


·        

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Joyetech eGo Aio