Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Joyetech eGo Aio Box

Joyetech eGo Aio Box
Joyetech eGo Aio Box
Joyetech eGo Aio Box
Joyetech eGo Aio Box
Joyetech eGo Aio Box
Joyetech eGo Aio Box
Joyetech eGo Aio Box
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Joyetech
179,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Joyetech eGo Aio Box Nedir?


Joyetech eGo Aio Box bir elektronik sigara olup, küçük boyutuyla her yere taşıyabileceğiniz ergonomik bir tasarıma sahiptir. Gelişmiş güvenlik modları olan ve gün boyunca kullanabileceğiniz nitelikte olan Joyetech eGo Aio Box, 2100mAh batarya ile uzun süre kullanılabilmektedir. Likit kapasitesi ise 2.0 olmaktadır. Eğer ortalama bir içiciyseniz yahut elektronik sigaraya yeni başlamışsınız, kullanabileceğiniz seçenekler arasında bulunmaktadır.


Joyetech tarafından üretilmekte olan Joyetech eGo Aio Box, internet sitemizden uygun fiyatlarla satın alınabilmektedir. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız ve kargonun güvenliği için sağlam şekilde paketlenerek size ulaşmaktadır.


Joyetech eGo Aio Box Kullanımı?


Hava girişini kolayca ayarlayabileceğiniz Joyetech eGo Aio Box, halkayı saat yönünde yönünün tersinde yahut saat yönünde döndürerek yapılabilmektedir. Eğer en geniş olarak ayarlamak istiyorsanız, söz konusu iki işareti üst üste getirdiğinizde bunu yapabilirsiniz. Atomizer ile beraber gelen Joyetech eGo Aio Box, böylece aldığınız sigara keyfini de arttırmaktadır.


2100mAh batarya pili olan Joyetech eGo Aio Box, adaptör yahut bilgisayara bağlanarak şarj edilebilmektedir.  Şarj edilirken gösterge mevcut olup, şarj bittiğinde şarj göstergesi kaybolmaktadır. Dolayısıyla oldukça pratik kullanıma sahiptir.


Joyetech eGo Aio Box Özellikleri


Çocuk kilidi bulunduran Joyetech eGo Aio Box, oldukça güvenilir bir cihazdır.


·         23.0mm X 43.0mm X 97.0mm


·         2100mAh batarya kapasitesi


·         2.0mL likit tankı


·         BF SS316 - 0.6oHm MTL


 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi