Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Gizlilik Politikası

Gizlilik

Firmamızın en çok önem gösterdiği konuların başında, memnuniyet, müşteriyle kurulan mahremiyet ilişkisi olmaktadır. Günümüzün en sık başvurulan yöntemlerinden biri olan ‘online alışveriş’ hususunda ayrıca özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin bilgilerini güvenlik hususuyla sakladığımız gibi, onlarla sağlıklı iletişim kurmak adına da elimizden geleni yapıyoruz.

Bu yönde, garantisi de olan ürünlerimizin sundukları kalite bağlamında, gizlilik ilkelerinin ihlal edilmesine de asla müsaade etmiyoruz. İnsanların en büyük problemlerinin güven olduğunu bilerek, attığımız her adımda firma kurallarımızı çerçevesinde, dürüstlükten, şeffaflıktan, güvenilir iletişimden, problem çıktığında onu kolayca çözmeye çalışmaktan ödün vermiyoruz. Herkesin firmamıza gözü kapalı başvurmasına olanak sağlayacak, her türlü alt yapıyı oluşturmak adına, çaba gösteriyoruz. Nitelikli personeliyle, sağlam adımlar atarak genişleyen firmamız, her bir müşterisi için ayrı özen göstermek için büyük bir mesai harcadığı gibi, elinden gelen her çabayı da göstermekten geri durmuyor.

Firmamız, müşterileriyle kurduğu güven bağı ve sağlıklı iletişim ekseninde, sizden gelen her türlü soruyu da gönül rahatlığıyla yanıtlamak adına, yanınızda bulunuyor. ‘Online’ iletişimin sunduğu fırsatlar dâhilinde, gerek mesafeli iletişim saygınlığıyla, gerek yazışmaların, sipariş kayıtlarının saklı tutulmamasıyla hareket edilmektedir.

İnternet sitemizi takip ettiğiniz takdirde, elektronik postanıza özel, bülten haberleri de otomatik olarak size iletilmektedir. Bu anlamda, istekleriniz, sorularınız ve şikâyetleriniz de hızlı bir şekilde değerlendirmeye alınmaktadır. Hiçbir hak ihlali gerçekleştirilmemesi bağlamında, hukuksal her türlü alt yapı da sağlam şekilde sağlanmaktadır. Burada, elektronik sigara üstünden kaliteli satış, mesafeli ve güvenli iletişim sağlanmaya çalışılmaktadır.

Müşterilerimizin her biri, kendi içlerinde bizler için ayrı birer değer olarak kayıtlarımızda saklı tutulmaktadır. Bilgi güvenliği kapsamında, sizinle iletişimlerde gerekli başlıklar tarafımızdan aktarılmaktadır. Sitemizin şeffaflığı bağlamında, her türlü veriye oradan ulaşmanız mümkündür. Şirketimiz üçüncü şahıslara yahut herhangi bir başka kuruma asla bilgi vermediği gibi, hizmet politikasının niteliğini de her geçen gün daha da geliştirmek için çaba sarf etmektedir. Siparişler internet üstünden de takip edilebilmektedir. Memnuniyetinizin değerlendirilmesi bağlamında, seçtikleriniz bizim de müşteri kalitesini korumamız anlamında önemlidir. Sizlerin güvenliği, kendi güvenliğimiz kadar değerlidir.