Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Firmamız, ‘esigarafiyat.com’ kapsamında faaliyet göstermekte olup, sizin için ev güvenli koşullarda üretim gerçekleştirmektedir. Elektronik sigaralarımız, birinci sınıf kaliteyle, ürün çeşitliliğiyle birlikte sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Elektronik sigara, sigaranın zararlı etkilerini gidermek ve hatta onu tamamen bırakmanız adına kullanabileceğiniz en iyi yöntemi size sunmaktadır. Sigarayı bırakmayı amaç haline getiren müşterilerimize yardımcı olmak adına firmamız, her türlü ürün içeriğinin de takibini yapmaktadır. Renkli iqos varyasyonlarıyla hem göz zevkinize, hem sağlığınıza hitap eden ürünlerimize kolaylıkla alışacaksınız. Kalitesinden ödün vermeksizin, güncel gelişmeleri de takip eden firmamız, sizlere yeni hizmetler verebilmek adına da kendini geliştirmektedir.

Yeni ürünlerimizin de sunulduğu internet sitemizde, müşterilerimizin de zevkini gözeterek, harekete geçmekteyiz. Sizin için hazırladığımız bülten içerikleri sayesinde, yeni hizmetlerimizden de kolayca haberiniz olacaktır. Firmamız, elektronik sigara sektöründeki en güvenli alanlardan birini yaratan, verdiğiniz siparişleri size en kısa sürede ulaştıran, memnuniyetinizi önemseyen bir yapılanmaya sahiptir. Sigarayla uzun yıllarını geçirmiş insanların bile, elektronik sigara sayesinde bu bağımlılıktan kurtuldukları gözlemlenmiştir. O anlamda, sigarayı bırakman adına, elektronik sigaranızın en iyi dostunuz olacağını varsayarak, firmamıza başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Seçtiğiniz, beğendiğiniz, arzu ettiğiniz tüm ürünleri sizlere sağlığınızı da önceleyerek, kısa sürede ulaştırıyoruz. Firmamızla ilgili her bilgiye şeffaf şekilde sitemizi de inceleyerek sahip olabileceğiniz gibi, sayfamıza üye olduğunuz takdirde, burayı da rahatlıkla kullanabileceksiniz. Ürün kategorilerini, kampanyada olan ürünleri de anında seçebileceksiniz. Firmamız, bütçenizi de düşünerek, size en uygun fiyatlarla bir hizmet skalası oluşturmaktadır.

Heets dünyasıyla ilgili her türlü bilgiyi edinebileceğiniz firmamızın güvencesi sayesinde, siz de ailemizin bir parçası olacaksınız. Böylelikle, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi ve gösterdiğimiz özeni bire bir deneyimleme fırsatı edineceksiniz. Konforlu, şık, bakımları en basit şekilde yapılabilen elektronik sigaralarımızı kullanırken, arkadaş sohbetlerinizde, keyif çayınızı ve kahvenizi yudumlarken bizi hatırlayacaksınız. Firmamız, sizin için her türlü alanı açmak bağlamında, çalışmalarını son hızla sürdürmeye devam edecektir. Elektronik sigara başlıklarınızı, yedek parçalar, likitler hususunda da ayrıca hizmetlerimizi önünüze getirmeye devam edeceğiz. Kalite seçiminiz firmamızın gösterdiği özenle parlayacak.