Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

IQOS Heets Amber Kartuş

IQOS Heets Amber

IQOS Heets amber sigara bir tür elektronik sigara olup, dumanlı bir tadı ve sıradan sigaralara göre daha popüler olan rahatlık duygusu vardır. Sizleri rahatsız edecek duman, bu sigara tütününde yer almamaktadır. Özellikleri ve diğer yönleriyle sıradan sigaralardan tamamen farklıdır.

 

Online olarak satışının yapıldığı ve insanların yoğun talep ettiği elektronik sigaralar sayesinde sigarayı bırakarak sıradan sigaraların neden olduğu zararların önüne geçebilirsiniz. Hiç sigara içmemiş gibi sağlığınız eskisi gibi düzelecek ve kanser gibi olası hastalıklar önlenebilecektir. Bu geleceğin teknolojisi olarak da adlandırılabilir. Kısaca insanlara daha sağlıklı bir yaşamın anahtarı sunulmaktadır ve kaçınılmaz bir fırsattır.

 

IQOS Heets Ambet sigaralar ile birlikte firmamızdan yedek kartuş satın alabilir, elektronik sigara içebilir ve bu sayede dumansız bir hayat yaşayabilirsiniz. Sigara dumanı ve herhangi bir kötü kokudan zarar görmeyeceksiniz. Tabi sevdikleriniz de artık zarar görmeyecek. Bunun yerine daha hoş kokulu bir elektronik sigara kullanacaksınız. Aynı zamanda sevdikleriniz bu kokudan rahatsız olmak yerine bu kokuyu çok sevecekler.

IQOS Heets Amber Sigara Nedir?

Müşterilerimiz, IQOS Heets Amber sigara ürünlerini firmamızdan uygun fiyata sipariş edebilirler. Karşılaştırma yaparsanız piyasa fiyatlarının neredeyse %20 daha ucuz oranına elektronik sigara kartuşunu bizden temin edebilirsiniz. E-ticaret üzerinden sattığımız e-sigaralar, size sıradan sigaradan daha zevkli ve sağlıklı bir seçenek sunmaktadır.

 

Iqos Heets Amber sigaranın özellikleri aşağıdaki gibidir.

 

• Koku olarak çok kaliteli bir üründür ve Marlboro sigaralarına eşdeğer bir kaliteye sahiptir. Böylece kalitesiz bir ürünle karşılaşmazsınız.

 

• Küçük boyutu sayesinde normal bir sigara paketinden daha ufaktır. Arka cebinize ve çantanıza kolayca koyabilirsiniz. Bu 4 cm'lik bir üründür.

 

• Bir adet pakette 20 adet bulunur.

 

• Kullanılan nefes sayısı 15'tir. 15 fırt da denebilir. Normal sigarayla benzer uzunlukta sigara içmiş olursunuz.

Bu mükemmel ürünün diğer özellikleri arasında turuncu renk gibi farklı renk çeşitleri bulunmaktadır. Sarı, kırmızı, mavi ve daha nicesi. Hepsi de farklı aromalardır ve farklı damak zevklerine hitap eder. Bu e-sigarayı hemen firmamızdan sipariş edin ve keyifli bir şekilde kullanmaya başlayın. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi