Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

IQOS Heets Blue Sigara

IQOS Heets Blue Sigara Nedir?

IQOS Heets, tütünü yakmadan, ısıtarak sigara içilmesine izin veren elektronik bir sigaradır. İçerisinde bulunan elektronik unsur, tütünü yeterli dereceye kadar ısıtıp, duman çıkmasını sağlamaktadır. Böylece gerçekte tütün yanmadığı için, zararlı kimyasallar dumana karışmamaktadır. IQOS Heets Blue Sigara ise IQOS için tasarlanmış olan bir tütündür. Böylece mentollü aromasıyla üzerinizde ve ağzınızda hoş bir iz bırakmaktadır.

IQOS Heets Blue Sigara içerisinde 1 karton, tam 10 paket bulundurmaktadır. Böylece 200 kartuş sizlere gelmektedir.

IQOS Heets Blue Sigara Kullanımı

Normal sigara tütünü 650 dereceye ve üstüyle yandığı için, bu esnada pek çok kimyasal oluşmaktadır. Böylece sigaranın zararları da artmaktadır. IQOS ise tütünü en fazla 350 dereceye kadar ısıttığı için, bu kimyasalların ortaya çıkma koşulu oluşmamaktadır. Böylece hem siz, hem de yanınızdaki kişilerin korunması yapılmaktadır. Bu cihazlar için pek çok tütün üretilmiş olup, bunlardan bir tanesi de sitemizden uygun fiyatlarla satın alabileceğiz IQOS Heets Blue Sigaradır.

IQOS Heets Blue Sigara, tat olarak Marlboro Touch Mavi ile oldukça benzer bir lezzet ve his vermektedir. Ancak bu sigaranın gerek ağzınızda, gerekse üzerinizde bıraktığı kötü koku burada bulunmamaktadır. Sizlere orta içimli bir tütün sunan IQOS Heets Blue Sigara, yoğun bir tat bulundurmaktadır. Sitemizden hızlıca satın alabileceğiniz IQOS Heets Blue Sigara, keyifli dakikalar yaşatacaktır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi