Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

IQOS Heets Bronz Kartuş

IQOS Heets Bronz Sigara Nedir?

Sigaranın zararlı dumanından etkilenmeden sigara içmek istiyorsanız, IQOS elektronik sigara, size bu seçeneği sunmaktadır. Sigara tütününü maksimum 350 dereceye dek ısıtarak, duman çıkaran IQOS, böylece zararlı kimyasallar çıkarmamaktadır. Zira normal sigara tütünü 650 ve üstü derecelerde yandığı için, bu aşamada kimyasal unsurlar üretilmektedir. IQOS kendi tütünlerini de bulundurup, IQOS Heets Bronz Sigara bunlardan biridir. Bu ürün ve IQOS, internet sitemizde mevcuttur.

IQOS Heets Bronz Sigara içerisinde 10 paket mevcuttur. Bir paketteyse 20 sigara bulunmaktadır. Toplamda 200 adet sigara, sipariş verdiğiniz anda yola çıkarılmaktadır.

IQOS Heets Bronz Sigara Kullanımı

Sigara içen herkes, üzerlerine ağır bir koku sindiği ve ağızlarının da kötü koktuğu için şikâyetçi olmaktadır. Zira bu durum sosyal ve özel yaşantıyı da etkilemektedir. Ancak IQOS Heets Bronz Sigara aromalı olup, sizde hafif bir baharat aroması tadı bırakmakta, kötü ve ağır bir koku bulundurmamaktadır. İçerisinde bitkisel aromalar da bulunduğu için, kadifemsi bir his vermektedir. Dolayısıyla hem ağzınızda, hem de üstünüzde hoş kokular bırakmaktadır. Uygun fiyatlı olarak satın al işlemlerini yapabileceğiniz sitemiz, ürünü aynı gün içerisinde kargoya teslim etmektedir.

İçim olarak tiryakileri memnun etmeye yetecek kadar sert olan IQOS Heets Bronz Sigara, duman olarak da oldukça yoğundur. Ürünü hemen sipariş ederek, yeni bir elektronik sigara tecrübesi yaşayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi