Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

IQOS Heets Green Elektronik Sigara Tütünü

IQOS Heets Green Sigara Nedir?

IQOS, sigarayı 350 dereceye kadar ısıtarak, sigara içimini sağlayan bir elektronik sigaradır. Bu sayede tütün asla yakılmadığı için, zararlı bileşenler de asla açığa çıkmamaktadır. IQOS içerisinde kullanılan farklı sigara türleri vardır. Bunlardan bir tanesi de IQOS Heets Green Sigara’dır.

IQOS Heets Green Sigara, tek paketinde tam 10 adet paket bulundurmaktadır.  Bu da toplam 200 adet kartuş yapmaktadır. Böylece IQOS Heets Green Sigara, size uzun ve kimyasallara maruz kalmadan keyif yaşamanızı sağlamaktadır.

IQOS Heets Green Sigara Kullanımı

Sigara içen herkes, istisnasız olarak kötü kokulardan ve bunların gerek ağızlarına, gerekse giysilerine sinmesinden şikâyetçi konumdadır. Bunun nedenlerinden birisi de tütünün yakılmasından hareketle yaşanmaktadır. Ancak IQOS Heets Green Sigara asla yakılmadığı için, ağzınızda ve üzerinizde kötü kokulara sebebiyet vermemektedir. Sitemizden uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz IQOS Heets Green Sigara, adresinize kadar hızlıca getirilmektedir.

Eğer sigaranızda hafif bir içim ve yumuşak bir tat arıyorsanız, IQOS Heets Green Sigara size eşsiz bir zevk sunmaktadır. Aromaları arasında taze narenciye olan ürünün esansları içinde mentol de bulunmaktadır. Böylece gerek üstünüzde, gerekse ağzınızda daha hoş bir tat ve his bırakmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden gerekli işlemleri takip ederek satın alabileceğiniz IQOS Heets Green Sigara, aldığınız gün güvenli bir şekilde paketlenip kargoya verilerek,  hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi