Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

IQOS Heets Parliament Fresh Sigara

IQOS Heets Parliament Fresh Sigara Nedir?

Sigara tiryakileri için üretilmiş olan IQOS, sigara dumanındaki zararlı etmenleri ortadan kaldıran bir elektronik sigaradır. Eğer kendinizi ve etrafınızdakileri zararlı dumandan korumak istiyorsanız, IQOS sigarayı 350 dereceye kadar yakmadan ısıtarak, dumanlı bir içim sağlamaktadır. IQOS sigaraları oldukça farklı olup, bunlardan bir tanesi de IQOS Heets Parliament Fresh Sigara olarak bilinmektedir..

IQOS Heets Parliament Fresh Sigara sipariş edildiğinde bir kartonda, 10 paket içermektedir. Toplamdaysa 200 kartuş bulundurmaktadır. İnternet sitemiz içerisinde bulabileceğiniz IQOS Heets Parliament Fresh Sigara, sizlere oldukça uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

IQOS Heets Parliament Fresh Sigara Kullanımı

IQOS Heets Parliament Fresh Sigara içimi ne kadardır? IQOS Heets Parliament Fresh Sigara 14 nefes ya da 6 dakika içilebilmektedir. Buradan hareketle normal bir sigara gibi içim süresi vardır. IQOS Heets Parliament Fresh Sigara şarjı bittikten sonra yaklaşık 3-4 dakika arasında yeniden, oldukça pratik olarak şarj edilebilmektedir.

IQOS Heets Parliament Fresh Sigara Özellikleri

IQOS Heets Parliament Fresh Sigara, orta içim ve sert arasında bir lezzet bulundurmaktadır. Böylece normal bir sigarada aradığınız sertlik oranı, burada da mevcuttur. Ancak tütünlü sigaralarda olan kül sorunu, ağır ve kötü koku burada yer almamakta, dolayısıyla ağzınız ve üstünüze sinmemektedir. Tat olarak mentol içerikli olduğu için, elbiselerinizde ve vücudunuzda hoş bir kokudan izler bırakmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi