Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Eleaf iCare Mini

Eleaf iCare Mini
Eleaf iCare Mini
Eleaf iCare Mini
Eleaf iCare Mini
Eleaf iCare Mini
Eleaf iCare Mini
Eleaf iCare Mini
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Eleaf
260,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Eleaf iCare Mini

Mini tasarımıyla her yerde kolayca taşıyabileceğiniz ve cebinizde yük olmadan seyahat edecek olan Eleaf iCare Mini bir elektronik sigaradır. Eleaf tarafından üretilen ürün küçük boyutuna rağmen 320 mAh güç bulundurmaktadır. Likit kapasitesi 1.3 mL olan ürün, size onu yanınızda taşıdığınızı adeta unutturacak bir üründür.

Eleaf iCare Mini Kullanımı

Eğer elektronik sigara modellerinin büyüklüğünden şikâyetçiyseniz ve görünmeyecek, size de yük olmayacak bir model arıyorsanız, Eleaf iCare Mini sizin için güzel bir seçenektir. Vaping esnasında tamamen otomatik başlayan açık ve kapalı özelliği sayesinde pratik bir kullanım sunmaktadır.

Standart içerik paketinde USB kablosu ile gelen Eleaf iCare Mini hızlı bir şekilde şarj edilebildiği için, gün boyu tekrar tekrar kullanabileceğiniz bir üründür. İnternet sitemizden temin edebileceğiniz Eleaf iCare Mini, mini boyutuna rağmen size eşsiz lezzetler sunacaktır.

Farklı renk seçenekleri bulunduran Eleaf iCare Mini 75mm uzunluğa, 12mm kalınlığa ve 24.5mm genişliğe sahip olan ürünü sitemizden hemen sipariş ederek, gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Eleaf iCare Mini Özellikleri

Eleaf iCare Mini üç renkli LED ışık bulundurup, bu sayede şarj miktarı anlaşılmaktadır. Eğer şarjınız yüzde 16’ya kadarsa yeşil, yüzde 6’ya kadarsa sarı ve yüzde 5’ten azsa kırmızı LED yanmaktadır.

24.5 mmX12 mmX75 mm

1.3 mL likit kapasitesi

320 mAh batarya kapasitesi

IC 1.1oHm bobin

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi