Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

iQos

IQOS Nedir? Nasıl Kullanılır?

 

Sigara, çakmak gibi yakıcı bir aletle tütün yakılarak içilir. Dumanı soluyorsunuz; katran, karbon monoksit ve nikotin gibi maddeler var. Bu maddeler arasında katran vücuttan kolayca çıkarılamayan toksik bir maddedir. Bu nedenle sigara, başta akciğerler olmak üzere tüm vücudunuza zarar veren bir maddedir. Ancak güçlü bir bağımlılık yapıcı etkiye sahip olduğu için kolayca ortadan kaldırılamaz. Bu yüzden Philip Morris International tarafında Iqos cihazı geliştirildi.Özel bir yapıya sahip olan iqos heets markası, sizlere hem uygun fiyatlı hem de yüksek kaliteli bir elektronik sigara ürünü sunmaktadır. Bu markanın ürünlerini tercih ederek hem garanti sahibi olabilir hem de zengin aromalardan faydalanabilirsiniz.

 IQOS Genel Özellikleri Nedir?

Iqos, sıradan tütün yakmak yerine 350 dereceye kadar sigara içilmesine neden olan bir cihazdır. Iqos, e-sigaralardan farklı çalışır ve yanmadan ısınabileceğini ve sigara içebileceğini kanıtlar. Sigaradaki katran, yakıldığında büyük miktarlarda salınır ve duman tarafından akciğerlere emilir. Ancak ısıtılmış tütün, zift ve katran gibi maddeler içermez. Çünkü bu maddelerin ortaya çıktığı sıcaklık 350 derecenin üzerindedir.

 İQOS Teknik Özellikleri

Iqos cihazlarını kullanmak daha sağlıklı sigara içmenizi sağlayabilir. Komik görünmesine rağmen doğru. Bağımlılıktan kurtulamayan kişiler, Iqos cihazlarını kullanarak sigarayı daha sağlıklı hale getirebilir, böylece sağlıklı hissetmeden sigara içmeye devam edebilirler. Ayrıca bilmenizi isteriz ki bu cihazlar elektronik sigara dan daha farklı olarak alternatif üretilmiştir.

 İQOS Elektronik Sigara Fiyatları

Fiyatlar dönem dönem değişmekle birlikte güncel kurdan etkilenmektedir. Stoklarımız da Cihaz olduğu sürece kur değişimi önemsenmez. Ancak tükendikten sonra yenilendiğin de ve girişler olduğun da değişim gösterebilir. Hemen alt kısımdan listelenmiş olan cihazların güncel fiyatlarına bakabilirsiniz.

Kaynak: https://en.wikipedia.org/wiki/Heated_tobacco_product

Marka: iQos Model: İQOS1
iQos 2.4 Plus Nedir?Elektronik sigaralar için mod olan iQos 2.4 Plus, tütünü ısıtmak üzere kullanılan bir üründür ve sigaranın zararlı etkileri azaltmaktadır. Sigara yakıldığında 600 derece ve üzerinde yanmaktadır. Ancak bu durumda içerisinde zararlı olan kimyasallar içeren bir duman çıkararak, ..
599,00 TL 699,00 TL
IQOS 2.4 Plus Holder Tutucu IQOS 2.4 Plus Holder Tutucu
Yeni Ürün Label
Model: holder
IQOS 2.4 Plus Holder ÖzellikleriIqos 2.4 plus holder tütün teknoloji sisteminin en önemli parçalarından bir tanesidir. Şarj cihazı ya da farklı bir aksesuar içermeyen cihaz birçok farklı rengi ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Birçok farklı renginin yer alması kişilerin kendi zevkine uygun bir..
360,00 TL
İQOS 2.4 Plus Motor Edition İQOS 2.4 Plus Motor Edition
Yeni Ürün -37 %
Model: motor93534854
İQOS 2.4 Plus Motor Edition Elektronik SigaraİQOS 2.4 Plus Motor Edition, Bildiğiniz tüm cihazları unutabilirsiniz. Evet oldukça şık görünüme sahip olan bu cihaz sınırlı stok olanağı ile satışa sunulmaktadır. Diğer cihazlara oranla daha çok şarj süresine sahiptir. Gelecek nesil teknolojisi kullanıla..
820,00 TL 1.300,00 TL
Marka: iQos Model: İQOS2
iQos 3 Duo Nedir?Son zamanlarda sigara kullanımını azaltmak ve tiryakilere farklı seçenek sunmak için yeni ürünler geliştirilmiştir. Bu minvalde üretilen iQos 3 Duo, bir elektronik sigaradır. iQos 3’ün gelişmiş bir versiyonu olan iQos 3 Duo, tek seferde iki adet heets içmenize imkân vermektedir...
849,00 TL 1.010,00 TL
IQOS 3 Duo Frosted Red Limited Edition IQOS 3 Duo Frosted Red Limited Edition
Yeni Ürün Label
Model: duored
IQOS 3 Duo Frosted Red Limited Edition KitIQOS 3 Duo Frosted Red Limited Edition, özel bir cihaz olmasının en büyük nedeni, sınırlı sayıda üretilmiş olmasıdır. Limited Edition Frosted Red teması ile üretilmiştir. Özellikle de renk kombinasyonu konusun da oldukça iddalı olan bu Kit aslında elektr..
1.150,00 TL
IQOS 3 DUO Plus Holder Tutucu Kalem
Yeni Ürün Label
Model: duokalem
IQOS 3 DUO Plus Holder Tutucu Kalem Tutucu Ren ve ÖzellikleriCihazı zaten biliyorsunuz. Kullanım amacı ile birlikte burada sunulan özellikler arasında en ideal ve göze hoş gelen renkler bulunuyor. Hemen alt kısımda sıralamış olduğumuz renklerden kendi zevkinize uygun olanına bakabilirsiniz.IQOS 3 du..
390,00 TL
IQOS 3 Duo Pocket Charger
Yeni Ürün Label
Model: duokutu
IQOS 3 DUO Pocket Charger (Şarj Edici Kutu)IQOS 3 DUO Pocket Charger (Cep Şarj Cihazı), şarj işlemi başlamadan önce kutu içeriğine dikkat etmeniz gerekiyor. içerisinde bulunan şarj yeri oldukça hassastır. Ayrıca bu cihaz sayesin de 20 kez şarj edilir. IQOS 3 Şarj kutusu Gün içerisinde..
450,00 TL
Marka: iQos Model: İQOS3
iQos 3 Multi Nedir? Sigara yakıldığı zaman ortaya çıkan duman, pek çok zararlı bileşen bulundurmaktadır. Bunlar sadece içene değil, ortamda olanlara da zararlı olmaktadır. Bunu önlemek için üretilen iQos 3 Multi, sigarayı yakmaksızın, elektronik bir aksamla tütünü duman çıkacak kadar ısıtarak..
699,00 TL 839,00 TL
Marka: iQos Model: İQOS4
iQos 3.0 Nedir? Bilindiği üzere sigara yakıldıktan sonra ortaya çıkan duman, sağlığımız bakımından pek çok zararlı madde bulundurmaktadır. Bu nedenle teknolojinin gelişmesiyle piyasaya sürülen iQos 3.0, sigarayı yakmadan tütünü duman çıkaracak kadar ısıtarak, sigara içimini sağlamaktadır. Sig..
740,00 TL 890,00 TL
IQOS LiL HYBRID
Yeni Ürün Label -29 %
Model: hybrid3459332
IQOS LiL HYBRID Elektronik SigaraGüney Koreli tütün üreticisi KT&G, ünlü rakiplerinin önüne geçmek için yenilikçi bir ürün sunmak amacıyla LIL HYBRID pembe altın çubuk ısıtma sistemini piyasaya sürdü. Bu cihaz, bir sıvının buharlaştırılması prensibini hazırlanan tütün karışımını ısıtma..
1.320,00 TL 1.850,00 TL
Marka: iQos Model: iqosolid1
IQOS Lil Solid IQOS Solid lil cihazının herhangi bir ısıtma elemanı bulunmamaktadır. Isıtması, indüksiyondan dolayı kaynaklanmatadır. Aynı zamanda da daha az enerji harcanır ve tek seansta da dört tane çubuk içebilmeniz mümkün olur. 20 çubuk için ise sarj yeterli olacaktır. Bu yeni nesil ciha..
800,00 TL 950,00 TL
Lil Solid Mini Lil Solid Mini
Yeni Ürün
Model: minisolid
Lil Solid Mini Elektronik Sigara ÖzellikleriiQos Lil Solid Mini yeni geliştirilmiş olan teknolojisi ile oldukça kullanışlı ve görünümü ile göz doldurmaya devam ediyor. Avuç içine kadar sığabilen bu cihaza Sizlerde uygun fiyata sahip olabilirsiniz.Lil Solid Mini cihazı duman yoğunluğu ile de olduk..
1.350,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)