Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

IQOS 3 Duo Pocket Charger

IQOS 3 DUO Pocket Charger (Şarj Edici Kutu)

IQOS 3 DUO Pocket Charger (Cep Şarj Cihazı), şarj işlemi başlamadan önce kutu içeriğine dikkat etmeniz gerekiyor. içerisinde bulunan şarj yeri oldukça hassastır. Ayrıca bu cihaz sayesin de 20 kez şarj edilir. IQOS 3 Şarj kutusu Gün içerisinde kullanım için oldukça idealdir. Bu cihazın şarj etme süresi ortalama 2 saattir.

IQOS 3 Duo Pocket Charger Özellikleri Nedir?


  • IQOS 3 ve IQOS 3 DUO bu iki cihazda uyumlu olarak aynı verimi alabilirsiniz.
  • Li-ion 2900 mAh Batarya ile oldukça verimli çalışır.
  • Holder: 1 dk, 30 sn şarj etme süresi vardır.
  • Pocket Charger: 1 saat, 22 dk şarj olma süresi ile kullanım kolaylığı sağlar.

Paket: 1 x IQOS 3 DUO Pocket Charger Pocket adı verilmesinin nedeni cep şarjı olarak kullanılabiliyor olmasıdır.

IQOS 3 Duo Pocket Charger Dikkat Edilmesi GerekenlerBu ürün ülkemizde kullanıcıların oldukça yoğun ilgi ile kullandığı cihaz modelidir. İqos kullanıcıları için de oldukça faydalı olan bir cihaz modelidir. Gün içerisinde dışarı da oldukça vakit geçiren insanlar için vazgeçilmez bir nimet diyebilirim. Dilerseniz bu cihazı yürüdüğünüz esnada cebinizde de bulundurabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise Şarj etmek istediğiniz de ürünü oldukça hafif bir şekilde yerleştirmeniz gerekiyor.

Bu ürün kullanımı basit ve güzel olduğu kadar da aslında oldukça hassastır. Bu yapısı gereği düşürmemeye ve herhangi bir tarafa çarpmadan kullanmanızı öneririz. Lütfen cihazınızın şarj süresinin ileri de eksilmemesi için tam şarj süresini geçmeden çıkarmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktir de istediğiniz sürede istenilen verimi alamazsınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi