Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Fiit Crisp

Fiit Crisp Nedir?

Elektronik sigaralar için tasarlanan pek çok ürün vardır. Bunlardan bir tanesi olan Fiit Crisp, size yeni ve özgün bir lezzet sunmaktadır. İçerisinde pek çok farklı aromayı bulunduran ve hepsini harmanlayarak size sunan Fiit Crisp ürünü, elektronik sigarada aradığınız tadı ve hassasiyeti sizlere getirmektedir. İnternet sitemizden kolaylıkla edinebileceğiniz Fiit Crisp, aldığınız keyfi arttırarak, size yeni bir tecrübe sunmaktadır.

Fiit Crisp Kullanımı

Fiit Crisp, Fiit Kartuş ailesine mensup olan bir üründür. İçim olarak orta derece hissiyat sağlayan Fiit Crisp, elektronik sigara kullanımına yeni başlamış kişiler için özellikle uygun olan ürünlerdendir. 6 dakika (14 nefes) kullanım bulunduran ürün, ortalama normal bir sigara ile aynı kullanıma sahiptir; ancak daha yoğun bir tat sağlamaktadır.

İnternet sitemizde uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz Fiit Crisp, siparişiniz ardından hemen paketlenerek, kargoya teslim edilmekte ve ivedilikle adresinize getirilmektedir.

Fiit Crisp Özellikleri

Fiit Crisp yoğun bir tat sağlamasına karşılık, hafif bir aroma ve kolay içim tecrübesini sizlerle paylaşmaktadır. Eğer elektronik sigaranın ağzınızda kötü bir koku bıraktığından şikâyetçiyseniz, Fiit Crisp ağzınızda ağır ve acı bir tat bırakmamakta ve üzerinize, ellerinizde ya da odanızda kötü kokular sindirmemektedir. Lezzet olarak hoş bir aromaya sahiptir.

Eğer yoğun buhar istiyorsanız, Fiit Crisp yüksek buhar imkânı vermektedir. Nikotin derecesi de normal sigaralar ile aynıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Fiit Crisp