Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Fiit Viola

IQOS Fiit VIOLA Sticks

Teknolojinin gelişmesiyle beraber piyasaya sürülen elektronik sigaralar, sigarayı bırakmak isteyenler için de bir tercih olmuştur. Elektronik sigaralar tek olmayıp, farklı kartuşlar içermektedir. Bu kartuşlardan biri Fiit Viola ürünüdür. Fiit Viola içerisinde bulunan 200 kartuş size uzun ve keyifli bir elektronik sigara keyfi sunmaktadır.

Fiit Viola Kullanımı

Fiit Viola ısıtılmak suretiyle içilen bir kartuş olup, elektronik sigaralar ile oldukça uyumludur. Sigara içmek istiyorsanız ancak zararlı etkilerine maruz kalmamayı tercih ediyorsanız, Fiit Viola bu kapsamda özel olarak tasarlanmış olan elektronik sigara kartuşları arasındadır. İnternet sayfamız içerisinde uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz Fiit Viola elektronik sigara kartuşu, siparişi verdikten sonra gerekli şekilde paketlenerek, hızlıca kargoya verilmektedir.

Sigara içen pek çok kişi ağır ve kötü kokusundan şikâyetçidir. Bu durum, Fiit Viola ile son bulmaktadır. Oldukça sade ve hoş bir aromaya sahip olan Fiit Viola, üzerinizde hoş bir aroma bırakmaktadır. Eğer yoğun olarak sigara için bir kişiyseniz, Fiit Viola size güzel ve yeni bir içim tecrübesi getirecektir. Eğer orta derece yahut ağır derece sigara tadı almak isteyen bir tiryakiyseniz, Fiit Viola içerisinde bulunan özel esanslar sayesinde, sigara dumanında mevcut olan zararlı maddeler olmaksızın aynı tecrübeyi hissettirmektedir.

Fiit Viola Özellikleri

Bu ürünün kartuşunun 1 kartonunda tam 10 adet paket olup, uzun süre yeterli olacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Fiit Viola