Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

iQos 3 Duo

iQos 3 Duo
-16 %
iQos 3 Duo
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: iQos
849,00 TL
1.010,00 TL

Mevcut Seçenekler:

iQos 3 Duo Nedir?

Son zamanlarda sigara kullanımını azaltmak ve tiryakilere farklı seçenek sunmak için yeni ürünler geliştirilmiştir. Bu minvalde üretilen iQos 3 Duo, bir elektronik sigaradır. iQos 3’ün gelişmiş bir versiyonu olan iQos 3 Duo, tek seferde iki adet heets içmenize imkân vermektedir. İnternet sitemizden temin edebileceğiz ürünlerden olan iQos 3 Duo’yu hızlı bir şekilde sipariş vererek, yeni bir tecrübeye adım atabilirsiniz.

iQos 3 Duo Kullanımı

iQos 3 Duo, önceki versiyonu olan iQos 3 ile karşılaştırıldığında, normal bir şarj vaktinin yarısında, tutucu ürün şarj edilmektedir.

iQos 3 Duo, şarj etmeniz gereken zamanı azaltarak, tutucuyu sürekli şarj etmek için uğraşmayı kaldırmaktadır. Eski tip heets’lere göre, normal bir şarj için gereken sürenin yarısında, ilk heets kullanıma hazır olmaktadır. Ardından 3.5 dakika gibi az bir sürede iki heets için tam şarja sahip olunmaktadır. iQos 3 Duo, sayfamızdan uygun fiyatlar ile beraber sizlere sunulmaktadır.

Kompakt ve ergonomik tasarımı olan iQos 3 Duo, elinizde kolayca tutabileceğiniz, taşırken rahatsız etmeyecek boyuttadır. Üst üste iki kullanım sağlamasıyla beraber oldukça hızlı, pratik ve rahat bir kullanıma sahiptir.

iQos 3 Duo Özellikleri

iQos 3 Duo ProtectPlus özelliğiyle geliştirilerek daha uzun batarya, koruması ve güvenilirliği arttırılmıştır.

Tutucu boyutu: 14.42mm X 92.27mm

Cep boyut şarj: 46.3mm X 22.88mm X 114.68mm 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: iQos 3 Duo