Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

IQOS 2.4 Plus Holder Tutucu

IQOS 2.4 Plus Holder Özellikleri

Iqos 2.4 plus holder tütün teknoloji sisteminin en önemli parçalarından bir tanesidir. Şarj cihazı ya da farklı bir aksesuar içermeyen cihaz birçok farklı rengi ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Birçok farklı renginin yer alması kişilerin kendi zevkine uygun bir modeli rahatlık ile bulmasına olanak sunuyor.

Elektronik Sigaranın Zararları Nelerdir?

Iqos 2.4 plus holder faydaları olduğu gibi zararları da mevcuttur. Öncelikle elektronik sigaranın kullanım kılavuzunda uygun bir şekilde tüketilmesi gereklidir. Eğer bu kılavuzda uygun bir şekilde tüketilmez ise bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Sigaranın içerisindeki pamuk ve coil düzenli olarak temizlenmelidir. Aksi takdirde sigara istenildiği kadar fazla buhar vermeyecektir. Eğer likit fazla kullanılır ise artık vücuda zararlı bir hale gelir.

Bu nedenle doğru bir miktar ayarlanarak kullanılmalıdır. Bilinçli bir şekilde tüketilmelidir ve kişiler vücutlarına çok nikotin almamalıdır. Elektronik sigara kullanıma başlandığı zaman ilk olarak yüksek miktarda nikotin kullanılmaması gereklidir. Bu durum sonucunda vücut, olumsuz bir tepki verebilir. Orijinal ürünler tercih edilmelidir, aksi takdirde patlama gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir.

Kişiler elektronik sigara tüketimine başlamadan önce ürünü araştırmalı ve bilinen ürünleri kullanmalıdır. Güvenilir olmayan elektronik sigara kullanımları hem insan vücuduna yavaşça zarar verebilir, hem de ani patlama gibi büyük hasarlara yol açabilir. Bu nedenle elektronik sigara alışverişlerinizi her zaman olumlu dönüşler alan firmamızdan sağlayabilirsiniz.

Elektronik Sigaranın Yararları Nelerdir?

Iqos 2.4 plus holder bilinen tütün ürünleri ile kıyaslandığı zaman içerisindeki zararlı maddeler oldukça azdır ve vücut için idealdir. Diğer tütün ürünlerine göre %95 oranında azalan toksik madde içerir. İçerisinde birçok fazla alternatif olduğu için kişiler farklı aromaları tercih edebilirler. Ayrıca kişiler eğer isterlerse farklı aromaları karıştırabilir ve kendi ağız tatlarına uygun bir aroma elde edebilirler. Sigarada vücuda en çok fazla zarar veren karbonmonoksit gazını içermemektedir. Pratik ve kolay bir kullanıma sahip olduğu için her an taşınabilirdir. Tütün mamulleri ile kıyaslandığında oldukça ekonomik bir duruşa sahiptir. Sigara kullanımını azaltmak için kullanılabilir ve dudak tiryakiliğini engeller.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi