Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Joyetech eGo Aio D22 XL

Joyetech eGo Aio D22 XL
Joyetech eGo Aio D22 XL
Joyetech eGo Aio D22 XL
Joyetech eGo Aio D22 XL
Joyetech eGo Aio D22 XL
Joyetech eGo Aio D22 XL
Joyetech eGo Aio D22 XL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Joyetech
170,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Joyetech eGo Aio D22 XL Nedir?


Elektronik sigara kullanımı günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Joyetech eGo Aio D22 XL da bu kapsamda Joyetech tarafından üretilmiş olan ürünlerden bir tanesidir. Size uzun bir elektronik sigara keyfi sunmakta olan Joyetech eGo Aio D22 XL 2300mAh batarya ve 3.5mL likit kapasitesi ile beraber gelmektedir. Renk olarak gümüş, siyah, kırmızı, mavi, turuncu ve beyaz gibi seçeneklerle beraber gelen Joyetech eGo Aio D22 XL, internet sitemiz üzerinden gerekli işlemlerin takip edilmesiyle temin edilebilmektedir.


Joyetech eGo Aio D22 XL Kullanımı


Joyetech eGo Aio D22 XL içerisinde boyut olarak küçük, ancak güçlü buhar üreten bir atomizer bulunmaktadır. Böylece elektronik sigara keyfiniz daha kaliteli olmaktadır. Boyut olarak taşınabilir yapıda olduğu için üzerinizde yük olmadan, kolaylıkla taşınabilmektedir. Şık ve zarif yapısıyla ayrıca estetik bir görünüm sergilemektedir. Joyetech eGo Aio D22 XL internet sitemizde uygun fiyatlarla bulunmaktadır.


Paketinde USB kablosuyla beraber gelen Joyetech eGo Aio D22 XL gerek adaptöründe, gerekse kişisel bilgisayarının USB portunda kolaylıkla şarj edilebilmektedir. 131mm uzunluğu ve 22mm genişliğiyle elinize tam olarak oturmaktadır.


Joyetech eGo Aio D22 XL Özellikleri


Hava girişi ayarlamasını ve likit doldurmasını kolaylıkla yapabilecek olduğunuz Joyetech eGo Aio D22 XL pratik bir üründür.


·         131.00mm X 22mm


·         2300mAh batarya


·         3.5mL likit tankı


·<

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi