Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Juul

Model: MV4
Juul ALPİNE BERRY 1.8MG Kartuş 4 ADETJuul podlar için üretilmiş olan bu ürünümüz, alpine berry 18mg/ml değerinde olduğunu söylemek isteriz. Satın alacağınız bu ürün aynı gün kargoya verilecek olup, iade garantilidir. Kullanıcıların beğenisini kazanan bu ürünümüzün araması ise; tropikal meyve ve taze..
180,00 TL
Model: MV12
Juul APPLE ORCHARD 1.8MG Kartuş 4 ADETApple Orchard 1.8mg değerine sahip bu ürünümüz, hem kalite bakımından hem de aroma bakımından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Juul podlar için özel olarak üretilen Apple Orchard ürününü en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz.Aroması..
155,00 TL
Model: juul2
    JULL APPLE PODS KARTUŞ Jull podlar, jul bataryalar ve cihazın tek parça olan yapısı uyum sağlayan muhteşem tadlarla gelmekte olan hazır podlardır. Aynı zamanda Jull Pod, herhangi bir ek kısmı da görmeyecek ve hissetmeyecektir. Aynı zamanda da bu ürünleri, el değmemiş bir bi..
199,00 TL 250,00 TL
Model: MV5
Juul Classic Menhtol 5.0MG Kartuş 4 ADETÇok kolay bir şekilde 4 adet kartuşun sahibi olabilirsiniz. Juul podlara özel olarak üretilen Juul Classic Menhtol 5mg kartuşlar, kolay ve keyifli bir kullanım imkanı sunuyor. Siparişi vermeniz ile birlikte tarafınıza 4 adet "Juul Classic Menhtol 5.0MG Kartuş"..
180,00 TL
Model: MV6
Juul Classic Tobacco 5.0MG Kartuş 4 ADETDünyanın en iyi markasına sahip olan bu ürünü, en uygun fiyat garantisi ile sizlere ulaştırıyoruz. Juul Classic Tobacco 5.0MG Kartuş, dünyanın en iyi markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Kullanmakta olduğunuz podlara özel olarak üretilen bu kartuş..
180,00 TL
Model: MV7
Juul Cucumber 5.0MG Kartuş 4 ADETJuul podlar için üretilmiş olan Juul Cucumber 5.0MG Kartuş, büyük bir kullanım kolaylığının yanı sıra enfes bir lezzet sunuyor. Paket içerisinde yer alan 4 adet kartuş, daha uzun bir kullanım imkanı sunması da büyük bir avantajdır. Juul tarafından üretilen tüm ürünle..
180,00 TL
Model: MV8
Juul Fruit Medley 5.0MG Kartuş 4 ADETJuul podlar için özel olarak üretilen; Juul Fruit Medley 5mg bu ürünümüz en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Aroma konusunda oldukça iddialı olması dikkatleri üzerine topluyor. İçerisinde bulunan; üzüm, şeftali ve bögürtlenin bir araya gelmesi ..
180,00 TL
Model: MV13
Juul GLACİER MİNT 1,8 MG Kartuş 4 ADET Glacier Mint 1,8mg olan bu ürünümüz Juul podlar için özel olarak üretilmiştir. 1.8 mg değerine sahip olan bu ürün, eşsiz aroma lezzeti sunmayı başarıyor. Taze nane aroması gerçek anlamda oldukça başarılı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Glacier Mint..
165,00 TL
Model: MV14
Juul GOLDEN TOBACCO 1.8MG Kartuş 4 ADETGolden Tobacco 1.8mg isimli bu ürünümüz, tütün aromasını severlere özel olarak hazırlanmıştır. Geleceksel sade ve tütün aromasına sahip olduğu kadar, tütünün o eşsiz lezzetini sunmayı başarabiliyor. Dünya markaları arasında yer alan ve Juul podlar için özel..
155,00 TL
Model: MV9
Juul MANGO NECTAR 1.8MG Kartuş 4 ADETHarika bir ürün daha! Son günlerin en çok tercih edilen ürünü; Juul MANGO NECTAR 1.8MG, en fazla tadı ile adından her geçen gün daha fazla söz ettirmeyi başarıyor. Juul podlara özel üretilen bu ürünümüz 18MG değerine sahiptir. Kısaca ürün aromasından bahsetm..
185,00 TL
Model: MV10
Juul Mint 5.0MG Kartuş 4 ADET Juul Mint 5mg olan bu ürünümüz sizlere özel hazırlanmıştır. Sipariş vermek için yukarıda bulunan SEPETE EKLE butonunu kullanabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılır. Özel olarak üretilen bu ürünümüzün içeriğ..
180,00 TL
Model: MV2
Juul Pod Cihaz 4 Kartuşlu nasıl bir ürün? Bu ürünü tercih eden tüm kullanıcılar her açıdan memnun kalmaktadır. Dünyanın en çok tercih edilen elektronik sigara markası ve modeli olarak karşımıza çıkıyor. Tüketicilerin memnun olduğu ürünlerden biri olan "Juul Pod Cihaz 4 Kartuşlu" fiyat ve kalite bakı..
380,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)