Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Kangertech EVOD Pro MTL Device

Kangertech EVOD Pro MTL Device
Kangertech EVOD Pro MTL Device
Kangertech EVOD Pro MTL Device
Kangertech EVOD Pro MTL Device
Kangertech EVOD Pro MTL Device
189,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Kangertech EVOD Pro MTL Device Nedir?

Bir MTL cihazı olan ve Kangertech tarafından imal edilen Kangertech EVOD Pro MTL Device, sigara içimi için üretilen bir elektronik sigaradır. Kendi sınıfı içerisinde en çok tercih edilen MTL cihazı olan Kangertech EVOD Pro MTL Device, yüksek likit kapasitesi ve güçlü bataryasının birleşmesiyle gün boyu kullanım getirmektedir.

Sayfamız üzerinden temin edebileceğiniz Kangertech EVOD Pro MTL Device, iki tane üst hava deliği, Widebore Delrin damlama ucu ve daha pek çok özelliğiyle beraber sizlere sunulmaktadır.

Kangertech EVOD Pro MTL Device Kullanımı

Bir adet 18650 batarya ile çalışmakta olan Kangertech EVOD Pro MTL Device’ın pili ayrı olarak satıldığı için, temin edilmelidir. Ürün sadece bu batarya ile çalışması için tasarlandığı için farklı tercihlerde bulunulmamalıdır. Eğer fazla duman çıkaran bir ürün istemiyorsanız, Kangertech EVOD Pro MTL Device düşük dumanlı kullanım özelliği ile sizlere yeni bir tat getirmektedir.

Uygun fiyatlarla beraber size sunulan Kangertech EVOD Pro MTL Device, lezzet odaklı bir üretim sayesinde elektronik sigaradan aldığınız keyfi daha da arttırmaktadır. Mikro USB kablosu ile şarj edilen ürün, paketi içerisinde kablo bulundurmaktadır.

Kangertech EVOD Pro MTL Device Özellikleri

Kısa devre koruması ve aşırı deşarj koruması gibi özelliklere sahip olan ürün, size farklı bir deyim getirmektedir.

·         18650 batarya

·         4.0mL likit kapasitesi

·         133mm X 22mm

·         Clocc Coil

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi