Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Kangertech Juppi

Kangertech Juppi
Kangertech Juppi
Kangertech Juppi
Kangertech Juppi
Kangertech Juppi
240,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Kangertech Juppi Nedir?

Ergonomik ve kompakt bir tasarıma sahip olan ve Kangertech tarafından üretilen Kangertech Juppi, günümüzde en çok tercih edilen elektronik sigaralar arasındadır. Dâhili olmayan 18650 pil ile çalışan ürün, 3.0mL likit tankına sahiptir. Bu sayede uzun günler boyunca yeniden dolum yapmaksızın kullanım imkânı sunmaktadır. Isıtma telleri ve sıcaklık kontrol üniteleri ile size güvenli ve pratik bir elektronik sigara sunmaktadır.

Uygun fiyatlarla sitemizden satışa sunulan ürün, pek çok özellik ile beraber sunulmaktadır. Böylece hem içim zevkiniz arttırılmakta, hem de güvenli bir içim sağlanmaktadır.

Kangertech Juppi Kullanım

Tek batarya ile çalışmakta olan Kangertech Juppi pili, dâhili olmadığı için dışarıdan temin edilmelidir. Burada farklı pil kullanılmaması oldukça önemlidir. Zira ürün 18650 batarya ile çalışması için tasarlandığı için, farklı pil sorunlara sebep olabilecektir. Sitemizden temin edebileceğiniz ürün ve 18650 batarya, ekonomik bir ücretle sizlere ulaştırılmaktadır.

Üstten dolum özelliği ve Juppi coil yapısına sahip olan Kangertech Juppi, yan kısımda bulunan ateşleme düğmesi ile oldukça kolay bir kullanım sahibidir. 510 bağlantı parçası ve Mikro USB girişi bulunduran ürün, size kolay bir şarj imkânı sunmaktadır.

Kangertech Juppi Özellikleri

Paslanmaz nitelikte çelik yapısıyla gelen Kangertech Juppi, Pyrex Glass güçlendirmesi gibi özellikleriyle size yeni bir kullanım sunmaktadır.

·         3.0mL likit

·         18650 batarya

·         22mm çap

·         0.2oHm Juppi iç atomizer

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Kangertech Juppi