Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Charlies Chalk Dust

Model: MV123
Charlie's Chalk Dust  Mustache Milk 30ML SıvıAmerika da üretilmiş olan ve ülkemiz de de satış olanakları bulunan Charlie's Chalk Dust Likit olarak dünya sıralamasın da yer alan en kaliteli likitlerdendir. Bu markanın sıvıları oldukça popüler olmasının yanı sıra ülkemiz de de sıkça sorulan ve ku..
70,00 TL
Model: MV121
Charlie's Chalk Dust - Wonder Worm 30MLCharlie Chalk Dust,  uzun yıllar kendi çaşpında üretimler yapan ve oldukça tutulan bir marka haline geldi. Bunun en büyük nedeni kullanıcı deneyimini göz önüne alarak geliştirmeler yapmasıdır. Bugün baktığımız da ülke çapında oldukça popüler olan bu marka ..
70,00 TL
Model: ch1
Kremalı düğün pastalarının aroması ile kayısı aromasından bir araya gelen ve oldukça lezzetli bir tada sahip olan Charlies Chalk Dust-Bake Sale Purple Wedding Cake (Ahududulu Kek-Vanilya 60ML, sizlerin elektronik sigara keyfini arttıracak bir üründür. Oldukça seveceğiniz bu ürün, likit %70 VG ve..
120,00 TL
Model: ch2
Charlies Calk Dust-Mr Meringue (Limonlu Kek) 60MLFırından yeni çıkmış bir kekin aromasına sahip olan ve pek çok insan tarafından sevilen Charlies Calk Dust-Mr Meringue (Limonlu Kek) 60ML, tadı ile ön planda bulunmaktadır. İçimi rahat olan ve kişide kişide herhangi bir rahatsızlık hissi uyandırma..
120,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)