Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Cosmic Fog Premium

Model: co1
Cosmic Fog Chewberry (Çilek-Sakız-Tropikal Meyve) 60MLYüksek kalite ve benzersiz bir tada sahip olan Cosmic Fog Chewberry (Çilek-Sakız-Tropikal Meyve) 60ML, oldukça popüler bir likittir. Çilek ve orman meyvelerinden oluşan ve sizlere eşsiz elektronik sigara keyfi yaşatacak olan bu ürün sayesind..
119,00 TL
Model: co5
Cosmic Fog KRYP (Karpuzlu Şeker Aromalı) 60MLElektronik sigara kullanan pek çok insan tarafından tercih edilen ve lezzeti ile insanlara büyülü anlar yaşatan Cosmic Fog KRYP (Karpuzlu Şeker Aromalı) 60ML, karpuzlu şeker aroması ile oldukça lezzetlidir. Bu ürün %70 VG ve %30 PG oranına sahip bulu..
119,00 TL
Model: co2
Cosmic Fog Milk Honey (Bal ve Süt Aromalı) 60MLBal ve süt ile harmanlanmış olan ve lezzeti ile ön planda bulunan bu özel ürün, birçok elektronik sigara kullanıcısı tarafından beğenilmekte ve rağbet görmektedir. Cosmic Fog Milk Honey (Bal ve Süt Aromalı) 60ML, gayet rahat bir içime sahip olan bi..
119,00 TL
Model: co3
Cosmic Fog Sonrise (Kivi-Ananas) 60MLCosmic Fog Sonrise (Kivi-Ananas) 60ML, Hawai Adası'nın bütün egzotik meyvelerini bünyesinde barındırmaktadır. Oldukça lezzetli olan bu ürün, bir elektronik sigara likitidir. Şekerli bir tada sahip olmakta ve bu sayede pek çok insan tarafından tercih edilmekte..
119,00 TL
Model: co4
Cosmic Fog Te Shocker (Çilek-Limonata-Tropikal Meyve) 60MLTaze çilek, buz gibi bir limonata ve tropikal meyvelerden oluşan ve elektronik sigara kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen Cosmic Fog Te Shocker (Çilek-Limonata-Tropikal Meyve) 60ML, üstün lezzeti ile ön planda yer al..
119,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)