Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Cuttwood

Model: cut6
Cuttwood Bird Brains 60MLMeyveli tahıl parçaları ve mısır gevreğinin taze sütle buluşmasından meydana gelen Cuttwood Bird Brains 60ML, tadı ile sizleri büyüleyecektir. Pek çok elektronik sigara kullanıcısı tarafından tercih edilen ve ön planda yer alan bu ürün, bir elektronik sigara likitidir. ..
120,00 TL
Model: cut3
Cuttwood Boss Rezerve 60MLEşsiz lezzete sahip olan ve birçok insan tarafından tercih edilen Cuttwood Boss Rezerve 60ML, bir elektronik sigara likitidir. Kavrulmuş fındık, kremalı süt, muz, bal ve graham kraker aromasına sahip olan ve lezzeti ile ön plana çıkan bu ürün, sizler tarafından da oldu..
120,00 TL
Model: cut4
Cuttwood Mega Melons 60MLKavun ve papaya meyvelerinden oluşan ve yoğun bir tata sahip olan Cuttwood Mega Melons 60ML, bir elektronik sigara likitidir ve pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Kavunda yer alan ferahlık hissi ile elektronik sigara keyfiniz özelleşecek ve bu ürünü kullandık..
120,00 TL
Model: cut5
Cuttwood Mr. Fritter 60MLElma, tarçın ve özel birkaç ürünün birleşiminden oluşan ve pek çok insanın sevdiği bir ürün olan Cuttwood Mr. Fritter 60ML, elmadan gelen tatlı ve ekşi bir lezzeti bünyesinde barındırmakta , bu lezzet tarçın ile birleşmekte ve bu ise kullanıcıların ağzında güzel bir tat..
120,00 TL
Model: cut1
Cuttwood Tobacco Trail 60ML60 ML'lik şişeler alinde satılan Cuttwood Tobacco Trail 60ML, sigaraseverlerin tercih ettiği bir ürün olma özelliğindedir. Cuttwood markasının en gözde ürünlerinden bir tanesi olan Tobacco Trail, tütün ve balın harmanından oluşmaktadır. Baldan gelen tatlı bir öz ile s..
120,00 TL
Model: cut2
Cuttwood Unicorn Milk 60MLSütün yumuşak tadı ile birleşen ve pek çok insan tarafından tercih edilen Cuttwood Unicorn Milk 60ML, elektronik sigaraseverlerin oldukça fazla kullandığı bir limit olmaktadır. Çilek ve krema aromalarına da sahip olan ve bu aromalar ile yoğun ve lezzetli bir tada sahip..
120,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)