Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Dinner Lady

Model: dinner18
Dinner Lady Apple Pie 60MLTaze elma ve tarçının birleşiminden meydana gelmiş olan Dinner Lady Apple Pie 60ML, özel lezzeti ile pek çok insan tarafından tercih edilen bir likittir. Tarçın ve elmanın aroması ile özel bir lezzete sahip olan bu ürün, 60 ML'lik şişeler halinde sizlerin hizmetine sun..
130,00 TL
Model: dinner10
Dinner Lady Apple Sours 60MLLezzetli ve ekşi elma aromalarından oluşan ve ferah bir tada sahip olan Dinner Lady Apple Sours 60ML, elektronik sigara içen kişilerin tercih ettiği ve beğendiği bir ürün olmaktadır. Tüm elektronik sigaralar için uygun olan bu likit sayesinde sizler de eşsiz bir tat ..
129,99 TL
Model: dinner2
Dinner Lady Black Orange Crush 60MLDinner Lady Black Orange Crush 60ML, siyah frenk üzümü ve portakaldan oluşan bir likit olmakla birlikte bütün elektronik sigaralar ile uyumludur. Portakaldan gelen ferahlatıcı tat siyah frenk üzümünün lezzeti ile harmanlanmış ve bu sayede ortaya oldukça ferahl..
129,99 TL
Model: dinner3
Dinner Lady BlackBerry Crumble 60MLDinner Lady BlackBerry Crumble 60ML, taze böğürtlenin verdiği enfes bir tat ile harmanlanmış bir ürün olup elektronik sigara kullanıcılarının kullandığı ve sevdiği bir üründür. Tadı ile insanı büyüleyen böğürtlen, elektronik sigara kullanıcısına eşsiz bir lezz..
129,99 TL
Model: dinner11
Dinner Lady Caramel Tobacco 60MLKaramel, vanilya, bal ve tütünden oluşan ve oldukça lezzetli bir içeriğe sahip olan Dinner Lady Caramel Tobacco 60ML, siz elektronik sigaraseverler için bulunmaz bir lezzete sahiptir. Baldan gelen tatlı ve hoş bir tat, karamel ve vanilya ile birleşmekte, tütün is..
129,99 TL
Model: dinner12
Dinner Lady Cherry Tobacco 60 MLVişne ve tütünün lezzetli bir harmanından oluşan Dinner Lady Cherry Tobacco 60 ML, pek çok elektronik sigara kullanıcısının sevdiği ve tercih ettiği bir ürün olma özelliğindedir. Vişneden gelen özellik ile insanların damaklarında güzel bir tat bırakan bu ürün ile..
130,00 TL
Model: dinner19
Dinner Lady Cola Cabana 60MLKola ve meyveli vişne ile harmanlanmış olan bir ürün olan Dinner Lady Cola Cabana 60ML ferah lezzeti ile insanların sevdiği bir ürün olmaktadır. Vişne püresi ve kolanın karışımından meydana gelen ve nefis bir tada sahip olan bu ürün sayesinde elektronik sigara keyfini..
130,00 TL
Model: dinner4
Dinner Lady Cornflake Tart 60ML60ML'lik özel şişelerde sunulan ve lezzeti ile sizlerden tam puan alan ve almaya da devam eden Dinner Lady Cornflake Tart 60ML, mısır gevreği ve çilek reçeli aromalarının bir karışımından oluşmaktadır. Bu karışım, elektronik sigaralarınızın tatlanmasını sağlayacak..
129,99 TL
Model: dinner5
Dinner Lady Flip Flop Lychee 60MLDinner Lady Flip Flop Lychee 60ML, elektronik sigaralar için üretilen bir likittir. Eşsiz lezzeti ile ön plana çıkan, kullanıcıların oldukça beğendiği ve kullandığı bu ürün, turunçgiller ve lychee'in birleşiminden oluşan ve bu birleşime buzun katıldığı ferahlatı..
129,99 TL
Model: dinner6
Dinner Lady Guava Sunrise 60MLGuavanın lezzetleri ile dolu olan ve oldukça enfes bir tada sahip olan Dinner Lady Guava Sunrise 60 ML, elektronik sigara kullanan pek çok insanın sevdiği bir ürün olmaktadır. İnce dilimlenmiş ananas parçaları ile dolu olan bu ürün, lezzeti ile ön plana çıkmaktadır..
129,99 TL
Model: dinner13
Dinner Lady Lemon Sherbet 60MLLimon ve limonun şerbetinden oluşan bu ürün sayesinde, elektronik sigaralarınızı içerken hem tatlı hem de ekşi bir lezzete kavuşacaksınız. İki lezzetin bir potada eritildiği Dinner Lady Lemon Sherbet 60ML ile keyifli bir sigara deneyimi yaşayacak ve bunu sık sık te..
129,99 TL
Model: dinner1
Dinner Lady Lemon Tart 60MLElektronik sigara keyfinizi arttıracak olan Dinner Lady Lemon Tart 60ML, taze limonun lezzeti ile harmanlanmış olmaktadır. Ürünün içerisinde aynı zamanda limonlu cheesecake de bulunmakta ve bu da sizlerin sigara keyfinizi arttırmaktadır. Oldukça beğeneceğiniz bu ürün ..
130,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)