Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Five Pawns

Model: five4
Five Pawns - Black Flag Risen 60 ML Five Pawns - Black Flag Risen 60 ML; Virginya tütünü, cappuccino, truffle cream ve siyah ceviz karışımından oluşan nefis aromasıyla, elektronik sigara kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen sigara likitlerinden biridir. Amerikan menşeyli olan ürün,..
149,00 TL
Model: five1
Five Pawns Berry Limeade 60 ML Amerikan markalı olan ürün Kaliforniya yöresinin, karışık meyvelerinden ve misket limonundan oluşturulmuş nefis bir aromaya sahiptir. Five Pawns Berry Limeade, karışık meyvelerin ve misket limonun tatlı aroması ile hafif ve ferahlatıcı bir içime sahip bulunmak..
149,00 TL
Model: five2
Five Pawns Mango Passion 60 ML Five Pawns Mango Passion 60 ML, tropik meyvelerin ve mangonun hoş tatlarını aromasında buluşturan, elektronik sigara içenler tarafından en çok tercih edilen sigara likitleri arasında bulunmaktadır. Amerikan menşeyli olan mango meyveli sigara kiti, yoğun bir bu..
149,00 TL
Model: five5
Five Pawns Melon Mash 60 ML Kavun, karpuz ve bal özlü aromalı olan Five Pawns Melon Mash, rahat içimi ile meyve lezzetini birleştirmektedir. 60 ML’lik şişelerden halinde üretilen sigara likiti Amerikan malıdır. Five Pawns Melon Mash 60 ML aromasında, %70 oranında VG ve %30 oranında PG bulun..
149,00 TL
Model: five6
Five Pawns Nana Berry 60 ML Çilek ve muzun hoş birleşiminden oluşan Five Pawns Nana Berry 60 ML, nefis aromalı bir sigara likitidir. Yoğun buharlı tatlı ve lezzetli bir içime sahiptir. Amerika menşeİli olan sigara likiti, Five Pawns markasının en seçkin ve en çok satılan ürünleri arasında b..
149,00 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)