Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Wismec Reuleaux RX300 Box

Wismec Reuleaux RX300 Box
-17 %
Wismec Reuleaux RX300 Box
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Wismec
470,00 TL
565,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Wismec Reuleaux RX300 Box Nedir?

 

Birbirinden farklı batarya göstergeleri ile yeni arayüze sahip olan ürün, 4 tane 18650 pil ile daha güçlü hale getirilmiştir. 300W’a kadar yükseltilebilen maksimum çıkış sayesinde bol miktarda buhar söz konusu olabilmekte ve dolayısıyla kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunulmaktadır. 510 bağlantı parçasının yanında büyük boyda ateşleme düğmesi barındıran ürün, rahatlıkla kullanılabilmesi bakımından ilgi çekicidir.

Wismec Reuleaux RX300 Box Nasıl Kullanılır?

 

Sıcaklık kontrolünün yanında tamamı paslanmaz çelik olan materyal kullanımı ile Wismec Reuleaux RX300 Box, 58 mm genişliğe ve 42 mm kalınlığa sahiptir. Ürün geldiğinde pilleri bulundurmamaktadır. Dolayısıyla kullanımı için pilleri, kişinin kendisi alması gerekmektedir. 0.96 inç OLED ekrana sahip bu ürün, rahat bir kullanım olanağı sunmaktadır. Şarj dengeleme teknolojisini barındıran cihaz min 1.5A hızlı şarj özelliğine sahiptir. Bununla beraber pilleri harici şarj cihazı ile şarj etmek önerilmektedir.

Wismec Reuleaux RX300 Box Özellikleri

 

Elektronik sigaralar pek çok kişi tarafından ilgi çekicidir. İster sigarayı sağlık için bırakmak isteyen kişiler isterse de farklılık arayışı ile sigara yerine alternatif bulmak isteyenler elektronik sigaraya ilgi duyabilir. Wismec Reuleaux RX300 Box, elektronik sigara kullanmak isteyen kişiler için en uygun seçeneklerden biridir. Eğer siz de elektronik sigara ya da elektronik sigara ürünleri arayışındaysanız sitemizi inceleyebilirsiniz.

·         Dört tane 18650 pil ve 300w’a ulaşabilen max çıkış

·         Rahat değiştirmeye olanak sağlayan pil kapağı

·         VW/ TC-Ni/ TC-SS/ TCR mod

·         0.96 inç OLED ekran

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi