Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Şartlar & Koşullar

Şartlar Ve Koşullar

Elektronik sigara talebinde bulunduğunuzda, karşılıklı iletişim ve kaliteli satış anlamında, birtakım şartlar ve koşullar ortaya çıkmaktadır. Bu anlamda, aşağıdaki maddeleri dikkate aldığınızda, daha nitelikli bir satış ortamı oluşacak; böylelikle, sizin de haklarınız daha net şekilde korunacaktır:

•             Online Satış İlkeleri

 

İnternet alışverişi günümüzde en çok tercih edilen alanların başında gelmektedir. Neredeyse, bu alışverişin dışındaki reel alışverişlerin tükendiği görülmektedir. Bunun sebebi, internette satılan ürünlerin çeşitliğinin daha fazla olması ve Türkiye’nin dört yanına kolaylıkla ulaşım sağlanmasıdır. ‘Online’ satış yapıldığında, ürün içeriklerinin okunması, doğru ürünün seçilmesi şartları önemlidir. Bu anlamda, müşterilerimizin kafalarına bir şey takıldığında, rahatlıkla sorabilmeleri için her türlü alt yapı dizayn edilmiştir. Ürünü internet sitesinden inceleyebilir, ardından isterseniz sepetinize atabilirsiniz. Sepetiniz şeffaf şekilde gözükeceği için, oradaki hareketlenmeden neyi yaptığınızı da görebilirsiniz. Bu anlamda, herhangi bir yanlış ürün sipariş edildiğinde, onu hızla iptal etmeniz gerekmektedir.

 

Bununla birlikte, ürün teslimatının da takibini kolayca yapabilirsiniz. Ürün gecikmelerinden firmamız sorumlu olduğu için, herhangi bir problemle karşı karşıya kaldığınızda, bu konuda bilgi edinme hakkınız bağlamında, size dönülecektir. Bununla birlikte, herhangi bir istenmeyen ürün, yanlış sipariş, hatalı bir malzeme elinize ulaştığında, onu da 30 gün içinde, geciktirmeden bize iletmeniz ve konuyu da tarafımıza bildirmeniz gereklidir. Ürünle ilgili her bilgi size bildirilir. Ona göre bir tamir süreci yahut yeni ürün teslimi de yapılabilir.

 

•             Bilgi Gizliliği

 

Firmamız, müşterilerimize kaliteli hizmet vermek anlamında, kişisel her türlü veriyi saklamaktadır. Bu veriler, sadece ürünü satın alan kişiyle firmamız arasında gizli bulunmaktadır. Üçüncü kişiler ya da üçüncü kurumlarla asla paylaşılamaz. Bu anlamda, alışveriş güvenliği açısından, müşterilerimizin de güvenli kanalları kullanmaları, işlemlerini bire bir yapmalarını, başkalarına yaptırmamalarını öneririz. Alışveriş kapsamında, bağlı bulunulan bankalarla, yatırılan havalelerle birlikte, işlem yapılan tüm dijital veriler ve yazılı makbuzlar/belgeler de saklanmalıdır. Şirketimiz onaylanmış hizmet güvencesiyle, tüketici haklarının korunması kanunları hususunda da hassas davranmaktadır. 18 yaşından küçüklerin işlem yapmaları sakıncalıdır. Bu anlamda, siz de gerekli bilgileri okumadan işlem yapmamalısınız. Nitelim, her türlü başlığı, içeriği okumaksızın hareket edenlerin yükümlülükleri de kendilerine aittir.