Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Smok Alien

Smok Alien

Küçük boyutuna rağmen oldukça kaliteli ürünler arasında bulunan ve Smok tarafından üretilen Smok Alien, iki adet 18650 pil ile çalıştığı için oldukça uzun süre kullanım imkânı tanımaktadır. Boyutu küçük olsa da 3mL gibi yüksek bir likit kapasitesine sahip olan ürün, özellikle küçük boyut ve kaliteli özellik arayanlar oldukça iyi bir seçenektir.

Eğer elektronik sigaradan yüksek miktarda duman alamadığınız için şikâyet ediyorsanız, size yoğun miktarda duman sunan Smok Alien tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yerine getirecektir. Akıllı modları ve teknolojik özellikleriyle beraber Smok Alien, uygun fiyatlarla sitemizden temin edilebilmektedir.

Smok Alien Kullanımı

Farklı renk seçenekleri olan Smok Alien, cebinizde yer kaplamadan ve elinizden kaymadan taşınabilecek bir üründür. OLED ekranı olan ve buradan batarya ömrünü takip edebileceğiniz ürün, ne zaman pil almanız gerektiğini size hemen söyleyecektir. İnternet sitemizden gerekli adımları takip ederseniz, ürünü hemen adresinize getirtebilirsiniz.

Smok Alien mikro USB girişi bulundurup, uygun kablo size paketle beraber gelmektedir. Hava akımını dilediğiniz gibi ayarlama imkânınız mevcut olup, oldukça pratik ve kullanışlı bir yapıyı sizlerle beraber paylaşmaktadır.

Smok Alien Özellikleri

Akıllı özellikleri ile Smok Alien size voltaj, batarya miktarı, rezistans değeri gibi hususları OLED ekranda göstermektedir.

·         18650 batarya

·         3.0 mL likit tankı kapasitesi

·         85mm X 44mm X 30mm

·         V8 Baby T8 Core

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Smok Alien