Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Smok Stick M17

Smok Stick M17
Smok Stick M17
Smok Stick M17
Smok Stick M17
Smok Stick M17
Smok Stick M17
Smok Stick M17
Smok Stick M17
Smok Stick M17
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Smok
190,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Smok Stick M17

 

Smok Stick M17, kalem biçimde olan all in one türünde bir elektronik sigaradır. Diğer kalem tasarımında ki elektronik sigaralara göre daha ince görünümlü olup, aynı zamanda hepsinden daha uzun kullanım süresine sahiptir. Zarif ergonomik tasarımı ile elektronik sigara sevenler tarafından en çok tercih edilen markalardan biridir.

Smok Stick M17 Nasıl Kullanılır?

Smok Stick M17 kalem biçimde olan dizaynı ile diğer elektronik sigaralara göre daha iyi kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Cihaz sahip olduğu ergonomik yapısı ile tek tuşla bütün işlemleri yapabilmektedir. Smok Stick M17, mil üzerinden döndürülerek açılan üst dolum sistemi ile pratik bir kullanım sağlamaktadır.

Smok Stick M17 Özellikleri Nelerdir?

Kalem biçimde olan Smok Stick M17, 77 gramlık hafif bir ağırlığa sahiptir. Cihazın ebatları; yükseklik olarak 130,65 mm, çap olarak ise 17,5 mm kalınlığındadır. Batarya gücü 1300 mAh olan Smok Stick M17, güçlü ve uzun bir kullanım sağlamaktadır. Boyutunun ve ağırlığının az olması, cihazın cepte kolaylıkla taşınmasına imkan vermektedir.

Smok Stick M17 kullanıcıların güvenliği sağlamak için kısa devre korumasına ve düşük voltaj korumasına sahip bulunmaktadır. Paslanmaz çelik yapıya sahip olan cihazın kullanım süresi çok uzundur. Basit ve kolay kullanılabilir düğme yapısı ile tek tuşla bütün işlemler sağlanabilmektedir. Smok Stick M17, üst dolgu döner tasarımlı, 2 ML’lik bir dolum haznesine sahip bulunmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi