Menu
Your Cart

Havale ile Ödemelerde %15 İndirim!

Vaporesso Luxe II 2

Vaporesso Luxe II 2 Elektronik Sigara

Vaporesso Luxe II Kit, Yeni ve güncel versiyon ile çok daha kullanışlı diyebiliriz. 8ml NRG-S modu ile çok daha kullanışlı olmasının yanı sıra 220 w enerji gücü ile de oldukça keyif alacaksınız. Duman yoğunluğunu çok iyi hissedeceğiniz bu kit gün içerisinde kullanımlar için çok daha uygundur. Avuç içi tutumu konusun da da oldukça başarılı olan Luxe 2 Müşteri yorumlarından da anlaşılacağı üzere yenilikçi ve oldukça kullanışlıdır.

Sıvı alım yeri ise 30 mm. Olmasının yanı sıra dolum esnasın da herhangi bir zorluk yaşamamanız adına artık çok daha kolay doldurulabilir hale getirilmiştir. Buhar oranını da oldukça iyi veren bu cihazın vermiş olduğu enerji gücü tamamen bu kısmı için geliştirilmiş olup aynı zaman da bu yoğunluk kendinize göre dijital olarak da ayarlanabilir.

Vaporesso Luxe II 2 Kit 220W NRG-S Tank Pil Özellikleri

Pil olarak da rahat kullanım sağlanması için çift pil ile geliştirilmiştir. Bu da yukarı da bahsetmiş olduğumuz gibi gün içi kullanımı da oldukça kolaylaştırmıştır. Genel anlamda yoğun kullanıcıların bu nedenle tercih sebebi ile olmuştur. Cihaz kendi özellikleri bakımından oldukça zengin olmasının yanı sıra ülkemiz de sıklıkla tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri duman yoğunluğu ve gün içi kullanım süresidir.

Paket içeriği:

LUXE II Modu
NRG-S Tankı (8ml)
GT Mesh Coil 0.18Ω (Önceden takılmış)
GT4 Mesh Coil 0.15Ω (Kutuda)
Yedek cam tüp (5ml )
O-ring
USB kablosu
Kullanım Kılavuzu

Parametreler:

Boyut: 47,8 * 29,5 * 145,8 mm
Pil: 2 x 18650 Piller (Dahil değil)
Çıkış: 5-220W
Yonga seti: AXON Çip
Ekran: 2.0 inç TFT Renkli Ekran
Direnç Aralığı: 0.03-5ohm
Şarj: 5V / 2.5A
Kapasite: 8ml
Direnç: GT 0.18ohm Meshed Coil (50-85W)
GT4 0.15ohm Mesh Coil (50-75W)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi